Formulář pro dobrovolníky Open House Praha

Otevírejte město spolu s námi!

Jubilejní 10. ročník festivalu Open House Praha zve všechny nadšence do architektury o víkendu 18. a 19. května 2024 do desítek běžně nepřístupných budov a v týdnu od 13. května nabídne bohatý doprovodný program. Dobrovolníci nám pomáhají s prováděním i koordinací provozu v otevřených budovách a neobejdeme se bez nich ani při přípravách celé akce nebo ve festivalovém infocentru.

Chcete se také stát součástí naší dobrovolnické komunity? Vyplňte níže přihlašovací formulář. Možná Vám bude připadat moc podrobný, ale potřebujeme znát všechny údaje dopředu, abychom Vás mohli pojistit a také Vám věnovat naše modré festivalové tričko. Koordinovat stovky dobrovolníků není jen tak a pár minut, které nám věnujete teď, nám moc ulehčí další práci. :)

A ještě důležitá poznámka na závěr. Formulář prosím vyplňte v plném znění i s diakritikou. Po odeslání formuláře Vám přijde kopie odpovědí na Vaši e-mailovou adresu. Pokud byste e-mail nedostal/a, zkontrolujte si nejprve nevyžádanou poštu. Když jej nenajdete ani tam, je pravděpodobné, že se po cestě něco přihodilo a v tom případě to prosím zkuste ještě jednou nebo nám napište na níže uvedený e-mail. 

Pro jakékoli dotazy můžete kontaktovat Renatu Hajnovou, koordinátorku dobrovolníků na renata.hajnova@openhousepraha.cz.

Více informací o dobrovolnickém programu najdete na stránce Dobrovolníci.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

 
Kontakt

Prosíme, uveďte adresu Vašeho trvalého bydliště.


v
v
xv
* Datum narození potřebujme pro zajištění dobrovolnické smlouvy a pojištění dobrovolníků.
* Rodné číslo potřebujme pro zajištění dobrovolnické smlouvy a pojištění dobrovolníků.


Dodatečné informace


v
Odeslat závaznou přihlášku